ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته دام چیست؟

دوربین مداربسته دام چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
13:14
5: تعداد بازدید

اصطلاح دام ( Dome ) به معنای گنبد است . همان طور که از معنای اسم این دوربین ها واضح است اصطلاح دام به شکل بدنه این گونه از دوربین های مداربسته دلالت داراست .
کاربردهای دوربین های دام
دوربین های دام عموما کاربردهای غیر صنعتی دارا‌هستند . بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر حالت بد آب و هوایی ندارد به این ترتیب استفاده از آنان محدود به محیطهای مسقف اداری , تجاری یا این که مسکونی میگردند .
این دوربین های در کیفیت های متفاوتی به طور کانال و انالوگ ساخته میشوند و از لحاظ کیفیت تصویر محدودیتی ندارد .
روءیت کرد در شب دوربین های دام
دوربین های دام امروزی معمولا دارنده روئت کرد در شب IR می‌باشند و این قابلیت و امکان تفاوت متعددی در هزینه آن ها ایجاد نمی‌کند . دوربین های دام معمولا دید در شبی با پیروزی متوسط دارا هستند و در شکل نیاز به موفقیت فراوان برای روءیت کرد در شب بهتر خواهد بود از دوربین بولت فایده نمایید و یا پروژکتور مادون قرمز در کنار دوربین نصب نمایید .
زاویه روئت کرد دوربین های دام

دوربین های دام از نگاه جور لنز به دو مدل لنز اثبات ( Fixed lens ) و لنز وریفوکال ( Varifocal Lens ) تقسیم می گردند . دوربین های دام با لنز ثابت معمولا با لنز 2 . 8میلیمتر ( ~85 جايگاه ) یا 3 . 6 ( ~70 درجه ) میلیمتر ساخته میگردند و دوربین های دام وریفوکال معمولا لنز 3 - 9 ( ~35 تا 80 مرتبه ) میلیمتر یا 2 . 8 - 12 ( ~25 تا 85 مرتبه ) میلیمتر دارا‌هستند . دوربین مدار بسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک