ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نصب دوربین مداربسته در واحدهای تجاری

نصب دوربین مداربسته در واحدهای تجاری

سه شنبه 23 خرداد 1396
12:58
5: تعداد بازدید

نصب دوربین های مداربسته در واحدهای تجاری با هدف ها مختلفی شکل میگیرد . معمولا انگیزه از لحاظ دوربین محاسبه و امنیت است اما گهگاه نیازهای تخصصی مانند ورود و خروج مالی و انبار داری هم به نیازهای دوربین اضافه می شود .
برندهای مناسب
از انجایی که دوربین های مداربسته در واحدهای تجاری دارنده حساسیت متعددی هستند معمولا برندهای معتبرتر برای استفاده درین کاربردها سفارش می شوند . برندهایی نظیر Vivotek , Samsung , Geovision و Panasonic برای افرادی که محدودیت هزینه پاره ای دارند و برندهای Dahua و Hikvision برای اشخاصی که محدودیت هزینه بیشتری دارا هستند سفارش میشود .
انتخاب نوع سیستم مداربسته
با وجود این که به کار گیری از دوربین های مداربسته آنالوگ در محفظه های تجاری مضاعف متداول است اما این دوربین های معمولا نیازهای خاص کارفرمایان را اصلا پوشش نمی دهند . چنانچه که تشخیص رخ مشتریان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار‌است یا این که نیاز به دیدن جزئیات خاص در تصویر دارید مطلقا از دوربین های کانال برای واحد تجاری خویش استفاده نمایید .
انتخاب محل نصب
محل نصب دوربین ها میتواند برای هر واحد تجاری متعدد باشد اما به صورت کلی محل های رایجی برای نصب دوربین موجود است که به آن ها اشاره می‌کنیم :

رو به روی مشتریان : حساسترین کاربری دوربین مداربسته برای فراوان از کارفرمایان مشاهده مشتریان واحد تجاری است . این کار از روش قرار دادن یک دوربین رو به روی مشتریان قابلیت و امکان پذیر خواهد شد . در واحدهای کوچک می بضاعت دوربین را به طوری نصب کرد که محل ورود واحد را هم پوشش دهد .
محل ورود واحد تجاری : در صورتی که ورودی واحد از محل فروش بدور بود دوربینی جداگانه برای محل ورود واحد در حیث گرفته میشود تا ورود و خروج افراد از واحد تجاری را کنترل نماید .

رو به روی فروشنده : در شرایطی‌که که فروشنده واحد تجاری خویش صاحبکار نباشد ممکن است نیاز به در اختیار گرفتن سعی فروشنده وجود خواهد داشت . برای این کار یک دوربین رو به روی فروشنده قرار خواهد گرفت .
محوطه بیرونی واحد تجاری : محوطه بیرونی واحد تجاری معمولا از حساسیت خاصی برخوردار‌است . از طریق در دست گرفتن این محوطه میتوان امینیت واحد تجاری و واحدهای حریم را به شدت افزایش اعطا کرد . به کار گیری از یک الی دو دوربین با اعتنا به موقعیت محل دلخواه خواهد بود .
انبار یا این که قفسه ها : درصورتی که که فروشگاه دارنده یک انبار باشد یا قفسه های داخلی توسط دیگر دوربین ها پوشش داده نشوند باید برای کنترل انها تعداد قابل قبولی دوربین در حیث گرفته شود .
دخل : در اختیار گرفتن دخل این قابلیت را به شما میدهد تا از ورود و خرج شدن پول آگاه گردید و حساب های خود را با اطمینان بیشتری نظارت فرمائید . این دوربین معمولا یک دوربین جعبه با لنز دلخواه خواهد بود .
دوربین مداربسته ahd


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک