ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته بولت چیست؟

دوربین مداربسته بولت چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
12:38
5: تعداد بازدید

اصطلاح بولت ( Bullet ) به معنای گلوله یا لوله است . دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای صورت و عموما فلزی میباشند .
کاربرد دوربین های بولت
دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارا‌هستند . با توجه به ضد آب بودن بدنه ( IP66 بودن ) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین های برای محیطهای بیرونی یا این که حالت سخت آب و هوایی مطلوب میباشند .
این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت کانال و آنالوگ ساخته میگردند و از نگاه کیفیت تصویر محدودیتی ندارند . اعتنا داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای قابلیت و امکان غوطه ور کردن آن در آب وجود ندارد . ( برای داده ها اکثر به مقاله IP66 مراجعه‌نمایید . )
دید در شب دوربین های بولت
دوربین های بولت عموما دارای روئت کرد در شب IR میباشند . ای دوربین های معمولا مشاهده کرد در شبی با پیروزی نسبتا بالا دارا‌هستند . پیروزی روئت کرد در شب این دوربین ها به تعداد و گونه LEDهای درنظرگرفته شده بر روی دوربین مربوط است . توجه داشته باشید که پیروزی روءیت کرد در شب نوشته شده در کاتالوگ دوربین ها به بالاترین موفقیت پرتاب نوروفروغ دوربین اشاره دارااست و الزاما معلوم کننده پیروزی موءثر رویت کرد در شب دوربین نیست .
زاویه رویت کرد دوربین بولت
دوربین های بولت از نظر نوع لنز به دو مدل لنز ثابت ( Fixed lens ) و لنز وریفوکال ( Varifocal Lens ) تقسیم می‌شوند . دوربین های بولت با لنز اثبات معمولا با لنز 3 . 6 ( ~70 مرتبه ) , 6 ( 50 درجه ) یا این که 12 ( 25 مرتبه ) میلیمتر ساخته می‌شوند و دوربین های بولت وریفوکال معمولا لنز 3 - 9 ( ~35 تا 80 مرتبه ) میلیمتر یا این که 2 . 8 - 12 ( ~25 تا 85 مرتبه ) میلیمتر دارا‌هستند . دوربین مداربسته


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک