ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته 360درجه یا چشم ماهی چیست؟

دوربین مداربسته 360درجه یا چشم ماهی چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
12:07
6: تعداد بازدید

اصطلاح چشم ماهی معادل فارسی شده اصطلاح Fisheye است . حدس زدن ارتباط این دوربین ها و چشم ماهی کار مشقت وجود ندارد . دوربین های دیده ماهی در واقع یک دوربین معمولی شبکه هستند که به لنز دیده ماهی مجهز شده و امکان دریافت تصاویر در کلیه زوایا را داراست .
کاربرد دوربین های دیده ماهی
دوربین های دیده ماهی کابردهای گسترده ای دارند . این دوربین ها میتوانند در محیطهای بزرگ نیز تراز چهره‌ای فراوان مناسب در همگی جهات برای شما ایجاد نمایند . این امکان میتواند لزوم بهره از تعداد متعددی دوربین برای پوشش دادن یک محفظه را از میان چیره شود .
به کار گیری از این دوربین ها در محیطهایی نظیر سالن های پهناور , سوله ها و فضاهای تفریحی پهناور دوچندان مطلوب است . اعتنا داشته باشید که دوربین ها چشم ماهی معمولا فاقد دید در شب می باشند و در روشنایی قلیل هم تصویر مناسبی ساخت نخواهند کرد پس خوبتر است از فروغ محیطی مطلوب در محل نصب دوربین اطمینان حاصل نمائید .
چه محل هایی نمیتوان از دوربین های چشم ماهی به کارگیری کرد؟
گرچه استفاده از دوربین های چشم ماهی فراوان مرغون به صرفه و اثرگذار است اما محدودیت هایی نیز در نصب این دوربین ها وجود دارد . معمولا نصب دوربین چشم ماهی در این محل های توصیه نمی شود :

قلیل بودن یا فراوان بودن بیش تر از حد ارتفاع سقف : با اعتنا به نوع روئت کرد لنز دوربین های چشم ماهی معمولا این دوربین ها در ارتفاع دربین 3 تا 6 متر شایسته ترین تصویر را برای شما ساخت می‌نمایند . در شکل معدود بودن یا فراوان بودن بیش از حد طول شما تصویر مناسبی از محل نخواهید داشت .
نیز سطح نبودن سقف : سقف محل نصب دوربین می بایست تا جای ممکن هم سطح باشد . هم سطح نبودن سقف منجر خواهد شد شما بخش زیادی از زاویه روءیت کرد دوربین خود را از دست دهید .
کم بودن فروغ دور و اطراف : با اعتنا به مسافت کانونی نادر لنز دوربین ها دیده ماهی و صورت لنز آنها این دوربین ها معمولا به روشنایی بیشتری نسبت به دوربین ها معمولا نیاز دارا‌هستند . به کارگیری از این دوربین ها در محیطهای قلیل نوروفروغ پیشنهاد نمی شود .

محیطهای بیرونی : دوربین های دیده ماهی عموما ضدآب نیستند و لنز آنها هم به شدت به گرد و غبار مهم است . به طور کلی استفاده از این دوربین ها در محیطهای بیرونی سفارش نمی شود .

زاویه روءیت کرد دوربین های چشم ماهی
زاویه مشاهده کرد دوربین های چشم ماهی با توجه به ثابت بودن لنز آن‌ها هنواره اثبات است .
در برای تصاحب کردن بهترین زاویه مشاهده کرد از دوربین های دیده ماهی می بایست مسلما انها را در ارتفاعی دلخواه نصب کرد . نصب این دوربین ها در طول کمتر از 3 متر بر روی سقف توصیه نمی‌شود .

تصویر - دوربین - چشم - ماهی , دوربین مداربسته دیده ماهی , تصویر دوربین مداربسته چشم ماهی دوربین مدار بسته قیمت


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک