ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نورافکن ( پروژکتور ) مادون قرمز‌رنگ چیست؟

نورافکن ( پروژکتور ) مادون قرمز‌رنگ چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
12:05
6: تعداد بازدید

نور افکن های مادون قرمز ( IR ) نیز عملکردی تماما شبیه روشنایی افکن های عادی دارا هستند . تنها تفاوت آنان این است که به جای ساخت روشنایی مرئی نوری با ارتفاع موج ذیل تر از 850نانومتر ایجاد می‌کنند .
این ارتفاع موج در بازه روئت کرد بشر قرار ندارد و در فیض مشاهده منبع ساخت روشنایی برای بشر مقدور نخواهد بود البته دوربین های مداربسته قابلیت و امکان مشاهده این نور را دارند . از این جهت میتوان از فروغ مادون قرمز‌رنگ برای واضح کردن محیط برای دوربین های مداربسته به کار گیری کرد بدون این‌که فروغ مرئی در محیط به‌وجود آید .
از پروژکتورهای مادون قرمز رنگ وقتی منفعت می‌شود که لامپ های مادون قرمز دوربین نوروروشنایی کافی را ایجاد نکنند یا دوربین فاقد روءیت کرد در شب مادون قرمز باشد .
در صورتی که پنهان بودن نور و روشنایی برای شما از اضطرار برخوردار وجود ندارد از لحاظ فنی و اقتصادی منفعت از منابع نوری مرئی مثل پروژکتورهای عادی پیشنهاد میشود . دوربین با بهره از نور مرئی کیفیت تصویر بهتری خواهد داشت و شما به تصویر رنگی دسترسی پیدا خواهید کرد .
پروژکتورهای مادون قرمز رنگ را چطور نصب کنیم؟

نصب این پروژکتورهای به طور کامل نظیر پروژکتورهای معمولی است اما این پروژکتورها ممکن است دارنده سنسور روشنایی هم باشند تا تنها در رخ کم شدن فروغ فعال شوند . نصب این پروژکتورها در شکل وجود سنسور نوروفروغ تنها محدود به رساندن برق خواهد بود . اعتنا داشته باشید که پروژکتور معمولا بایستی زیر دوربین و درسمت مشاهده کرد دوربین نصب شود . در صورت نصب پروژکتور رو به روی دوربین احتمالا با خلل خیرگی نوروروشنایی رو به رو خواهید شد . دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک