ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
Super low illustration ( مشاهده کرد در نوروفروغ فراوان معدود )

Super low illustration ( مشاهده کرد در نوروفروغ فراوان معدود )

سه شنبه 23 خرداد 1396
11:50
5: تعداد بازدید

دوربین هایی که دارنده این خصوصیت هستند به نور و روشنایی بسیار یه خرده برای تشکیل تصویر نیاز دارا هستند و در بنا شده در فروغ و روشنایی کم میتوانند تصاویر خوب به شما تحویل دهند .

واحد اکران نوروفروغ محیطی گران‌قیمت است . از روش این واحد میتوان تشخیص داد هر محیط چقدر فروغ و روشنایی داراست . تشخیص نور محیطی دستگاهی به اسم گران قیمت متر نیز داراست . در کاتالوگ هر دوربین مداربسته میتوان میزان ظریف دست‌کم نوری رو که برای تشکیل تصویر نیاز دارد مطالعه کرد ( min . Illustration ) .
ولی معمولا دوربین ها به حدود 100 برابر نوروفروغ قید شده در کاتالوگ برای نمایش یک تصویر آشکار نیاز دارا هستند . در شرایطی‌که که روشنایی کمتر ازاین میزان باشد نویز در تصویر بوجود خواهد آمد .
دوربین های با خاصیت Super Low Illustration دوربین هایی می‌باشند که به گران‌قیمت فراوان پایین فروغ برای تشکیل تصویر نیاز دارند . برای مثال این دوربین های میتوانند در نوروروشنایی 0 . 0001 گران قیمت به شما حداقلی از تصویر را اکران دهند . این نور فراوان کمتر از نوری است که دیده برای تشکیل تصاویر نیاز دارااست .
بهره از دوبین هایی با این قابلیت و امکان معمولا در محیطهایی شکل می گیرد که وسعت انها اجازه به کار گیری از نگاه در شب IR را با دقت به موفقیت محدود آن به شما نمیدهد . ( برای اشنایی با معنی ( گران‌قیمت ( نوشته‌ی علمی دوربین مداربسته و فروغ را بخوانید . ) دوربین مدار بسته وایرلس


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک