ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته 360درجه یا این که دیده ماهی چیست؟

دوربین مداربسته 360درجه یا این که دیده ماهی چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
11:39
12: تعداد بازدید

اصطلاح دیده ماهی معادل پارسی شده اصطلاح Fisheye است . حدس زدن رابطه این دوربین ها و چشم ماهی کار رنج نیست . دوربین های چشم ماهی در واقع یک دوربین معمولی شبکه می باشند که به لنز دیده ماهی مجهز شده و قابلیت و امکان دریافت تصاویر در همه زوایا را داراست .
کاربرد دوربین های چشم ماهی
دوربین های چشم ماهی کابردهای گسترده ای دارا هستند . این دوربین ها میتوانند در محیطهای وسیع هم سطح چهره‌ای مضاعف دلخواه در همگی جهات برای شما تولید کنند . این قابلیت می تواند لزوم بهره از تعداد زیادی دوربین برای پوشش دادن یک دور و بر را از میان غالب شود .
استفاده از این دوربین ها در محیطهایی مانند سالن های تبارک , سوله ها و فضاهای تفریحی تبارک فراوان مطلوب است . توجه داشته باشید که دوربین ها دیده ماهی معمولا فاقد دید در شب میباشند و در روشنایی قلیل نیز تصویر مناسبی ساخت نخواهند کرد پس بهتر است از فروغ و روشنایی محیطی مناسب در محل نصب دوربین اطمینان حاصل فرمائید .
چه محل هایی نمی‌توان از دوربین های دیده ماهی منفعت کرد؟
گرچه استفاده از دوربین های چشم ماهی بسیار مرغون به صرفه و موءثر است البته محدودیت هایی هم در نصب این دوربین ها موجود است . معمولا نصب دوربین دیده ماهی در‌این محل های توصیه نمیشود :

قلیل بودن یا فراوان بودن بیش از حد طول سقف : با اعتنا به جور روئت کرد لنز دوربین های دیده ماهی معمولا این دوربین ها در ارتفاع لا‌به‌لا 3 تا 6 متر بهترین تصویر را برای شما ایجاد مینمایند . در فیس معدود بودن یا این که فراوان بودن بیشتراز حد طول شما تصویر مناسبی از محل نخواهید داشت .
هم سطح نبودن سقف : سقف محل نصب دوربین بایستی تا جای ممکن نیز تراز باشد . هم تراز نبودن سقف منجر خواهد شد شما بخش زیادی از زاویه رویت کرد دوربین خویش را از دست دهید .
قلیل بودن نور و روشنایی محفظه : با توجه به فاصله کانونی قلیل لنز دوربین ها چشم ماهی و صورت لنز آنها این دوربین ها معمولا به نور بیشتری نسبت به دوربین ها معمولا نیاز دارند . منفعت از این دوربین ها در محیطهای کم روشنایی پیشنهاد نمی‌شود .

محیطهای بیرونی : دوربین های دیده ماهی عموما ضدآب نیستند و لنز آن ها هم به شدت به گرد و غبار دارای اهمیت است . به صورت کلی فایده از این دوربین ها در محیطهای بیرونی سفارش نمی شود .

زاویه روءیت کرد دوربین های چشم ماهی
زاویه روءیت کرد دوربین های دیده ماهی با توجه به اثبات بودن لنز آن‌ها هنواره اثبات است .
در برای دریافت کردن بهترین زاویه رویت کرد از دوربین های دیده ماهی باید حتما انها را در ارتفاعی مناسب نصب کرد . نصب این دوربین ها در طول کمتر از 3 متر بر روی سقف توصیه نمی شود .

تصویر - دوربین - دیده - ماهی , دوربین مداربسته چشم ماهی , تصویر دوربین مداربسته دیده ماهی دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک