ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته 360درجه یا چشم ماهی چیست؟

دوربین مداربسته 360درجه یا چشم ماهی چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
11:37
8: تعداد بازدید

اصطلاح دیده ماهی معادل پارسی شده اصطلاح Fisheye است . حدس زدن رابطه این دوربین ها و دیده ماهی کار رنج نیست . دوربین های چشم ماهی در واقع یک دوربین معمولی شبکه می باشند که به لنز چشم ماهی مجهز شده و امکان دریافت تصاویر در همه زوایا را دارد .
کاربرد دوربین های چشم ماهی
دوربین های دیده ماهی کابردهای گسترده ای دارند . این دوربین ها می‌توانند در محیطهای پهناور هم تراز چهره‌ای زیاد مطلوب در تمامی جهات برای شما ایجاد نمایند . این قابلیت میتواند لزوم استفاده از تعداد زیادی دوربین برای پوشش دادن یک محیط را از بین پیروزشود .
منفعت از این دوربین ها در محیطهایی مانند سالن های پهناور , سوله ها و فضاهای تفریحی بزرگ زیاد دلخواه است . اعتنا داشته باشید که دوربین ها دیده ماهی معمولا فاقد مشاهده کرد در شب می‌باشند و در نوروروشنایی کم نیز تصویر قابل قبولی ایجاد نخواهند کرد پس بهتر است از نوروروشنایی محیطی دلخواه در محل نصب دوربین اطمینان حاصل فرمائید .
چه محل هایی نمیتوان از دوربین های چشم ماهی به کارگیری کرد؟
گرچه استفاده از دوربین های دیده ماهی دوچندان مرغون به صرفه و موثر است ولی محدودیت هایی نیز در نصب این دوربین ها موجود است . معمولا نصب دوربین دیده ماهی درین محل های توصیه نمیشود :

معدود بودن یا مضاعف بودن بیش از حد ارتفاع سقف : با توجه به نوع روئت کرد لنز دوربین های دیده ماهی معمولا این دوربین ها در طول دربین 3 تا 6 متر شایسته ترین تصویر را برای شما ساخت مینمایند . در شکل کم بودن یا این که بسیار بودن بیش از حد طول شما تصویر قابل قبولی از محل نخواهید داشت .
نیز سطح نبودن سقف : سقف محل نصب دوربین بایستی تا جای ممکن نیز مرحله باشد . هم تراز نبودن سقف سبب خواهد شد شما بخش متعددی از زاویه دید دوربین خود را از دست دهید .
کم بودن نوروروشنایی محیط : با اعتنا به فاصله کانونی قلیل لنز دوربین ها چشم ماهی و شکل لنز آنها این دوربین ها معمولا به نوروفروغ بیشتری نسبت به دوربین ها معمولا نیاز دارا هستند . به کارگیری از این دوربین ها در محیطهای نادر نوروفروغ پیشنهاد نمیشود .
محیطهای بیرونی : دوربین های چشم ماهی عموما ضدآب نیستند و لنز آنها نیز به شدت به گرد و غبار مهم است . به طور کلی استفاده از این دوربین ها در محیطهای بیرونی پیشنهاد نمی شود .

زاویه مشاهده کرد دوربین های دیده ماهی
زاویه مشاهده کرد دوربین های دیده ماهی با توجه به اثبات بودن لنز آن ها هنواره ثابت است .

در برای تصاحب کردن شایسته ترین زاویه روئت کرد از دوربین های دیده ماهی باید حتما انها را در ارتفاعی مطلوب نصب کرد . نصب این دوربین ها در طول کمتر از 3 متر بر روی سقف پیشنهاد نمی شود .

تصویر - دوربین - دیده - ماهی , دوربین مداربسته چشم ماهی , تصویر دوربین مداربسته دیده ماهی دوربین مداربسته تحت شبکه


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک