ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سیستم مداربسته آنالوگ چیست؟

سیستم مداربسته آنالوگ چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
11:35
7: تعداد بازدید

سیستم مداربسته آنالوگ یک سیستم مداربسته است که علیه سیستم شبکه قرار می گیرد . روز جاری سیستمهای کاملا انالوگ دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و اصطلاح سیستم مداربسته انالوگ معمولا در امر سیستم های نصفه انالوگ مورد به کارگیری قرار می‌گیرد .
چرا این سیستم را انالوگ می نامند؟
در سیستم مداربسته انالوگ تصاویر اخذ شده به وسیله دوربین مداربسته به طور آنالوگ به دستگاه ضبط کننده ارسال میشوند . در قبلی کار ضبط تصاویر هم در دستگاه VCR به صورت انالوگ شکل می گرفت ولی امروزه دستگاه های ضبط انالوگ از رده خارج گردیده اند .
اجزای سیستم انالوگ
بعضی از امکانات قضیه استفاده در سیستم مداربسته در دو سیستم انالوگ و کانال مشترک هستند البته امکانات مختص سیستم آنالوگ امکانات پایین می‌باشند :

دوربین مداربسته انالوگ : تصاویر را اخذ کرده و انها به طور سیگنالهای آنالوگ به خروجی می فرستد .
دستگاه DVR : تصاویر را از دوربین دریافت کرده آن ها به صورت دیجیتال در آورده و قابلیت و امکان نمایش , ضبط و تغییرات دیجیتال بر روی آنان‌را فراهم می نماید .
کابل کواکسیال RG59 : وظیفه انتقال سیگنالهای آنالوگ تصویر از دوربین به DVR را بر عهده داراست .


مزایای سیستم آنالوگ
( برای مقایسه سیستم انالوگ و کانال این مقاله را بخوانید )
هزینه ذیل : او‌لین و مهمترین قابلیت و امکان سیستم های آنالوگ ناچیز هزینه بودن آنهاست . این امکان امکان به کار گیری از این دوربین را برای بخش اعظمی از مصرف کننده گان ایجاد می نماید .
سادگی : سادگی سیستم آنالوگ قابلیت نصب آن بوسیله افراد با داده ها فنی میانگین را بوجود می‌آورد و عیب یابی آن در آتی را کم هزینه خیس و سریعتر می‌کند .
سرعت قاب زنده : در دوربین های آنالوگ حتی در صورت ارتقاء کیفیت هیچ نوع افت فریمی در خروجی دوربین ایجاد نمی شود . گرچه ممکن است در زمان ضبط در دستگاه DVR تعداد قاب های تصویر کاهش یابند . دوربین مداربسته به انگلیسی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک