ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته بولت چیست؟

دوربین مداربسته بولت چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
13:50
8: تعداد بازدید

اصطلاح بولت ( Bullet ) به معنای گلوله یا این که لوله است . دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند .
کاربرد دوربین های بولت
دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارا‌هستند . با اعتنا به ضد آب بودن بدنه ( IP66 بودن ) این دوربین ها و صورت خاصشان این دوربین های برای محیطهای بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی دلخواه هستند .
این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به طور شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از دید کیفیت تصویر محدودیتی ندارند . توجه داشته باشید که ضد آب بودن دوربین بولت به معنای امکان غوطه ور کردن آن در آب نیست . ( برای اطلاعات بیشتر به مطلب IP66 مراجعه‌کنید . )
رویت کرد در شب دوربین های بولت
دوربین های بولت عموما دارای روئت کرد در شب IR می‌باشند . ای دوربین های معمولا رویت کرد در شبی با موفقیت نسبتا بالا دارا هستند . برد مشاهده کرد در شب این دوربین ها به تعداد و دسته LEDهای درنظرگرفته شده بر روی دوربین بستگی دارد . توجه داشته باشید که پیروزی مشاهده کرد در شب نوشته شده در کاتالوگ دوربین ها به بالاترین برد پرتاب فروغ دوربین اشاره دارااست و الزاما معین کننده برد اثر گذار روئت کرد در شب دوربین وجود ندارد .
زاویه مشاهده کرد دوربین بولت
دوربین های بولت از نظر جور لنز به دو دسته لنز ثابت ( Fixed lens ) و لنز وریفوکال ( Varifocal Lens ) تقسیم میگردند . دوربین های بولت با لنز ثابت معمولا با لنز 3 . 6 ( ~70 جايگاه ) , 6 ( 50 مرتبه ) یا این که 12 ( 25 رتبه ) میلیمتر ساخته می گردند و دوربین های بولت وریفوکال معمولا لنز 3 - 9 ( ~35 تا 80 سکو ) میلیمتر یا این که 2 . 8 - 12 ( ~25 تا 85 مرتبه ) میلیمتر دارند . دوربین مدار بسته مخفی


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک