ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
Super low illustration ( رویت کرد در فروغ بسیار معدود )

Super low illustration ( رویت کرد در فروغ بسیار معدود )

سه شنبه 23 خرداد 1396
13:48
5: تعداد بازدید

دوربین هایی که دارنده این خصوصیت می باشند به نوروروشنایی زیاد مقداری برای تشکیل تصویر نیاز دارا‌هستند و در واقع در نوروفروغ قلیل می‌توانند تصاویر خوب به شما تحویل دهند .
واحد اکران نوروفروغ محیطی لوکس است . از روش این واحد میتوان تشخیص بخشید هر محیط چقدر نور دارااست . تشخیص روشنایی محیطی دستگاهی به اسم گران‌قیمت متر هم دارد . در کاتالوگ هر دوربین مداربسته میتوان معیار ظریف دست کم نوری رو که برای تشکیل تصویر نیاز دارااست مطالعه کرد ( min . Illustration ) .

اما معمولا دوربین ها به حدود 100 برابر فروغ قید شده در کاتالوگ برای نمایش یک تصویر آشکار نیاز دارا‌هستند . در‌حالتی که که فروغ و روشنایی کمتر از این حد باشد نویز در تصویر بوجود خواهد آمد .
دوربین های با خواص Super Low Illustration دوربین هایی میباشند که به لوکس دوچندان پایین نور برای تشکیل تصویر نیاز دارند . به عنوان مثال این دوربین های می توانند در نور 0 . 0001 لوکس به شما حداقلی از تصویر را نمایش دهند . این نور و روشنایی دوچندان کمتر از نوری است که دیده برای تشکیل تصاویر نیاز داراست .
به کار گیری از دوبین هایی با این قابلیت و امکان معمولا در محیطهایی چهره می گیرد که وسعت انها اجازه به کار گیری از دید در شب IR را با توجه به برد محدود آن به شما نمیدهد . ( برای اشنایی با معنا ( گران‌قیمت ( مطلب دوربین مداربسته و فروغ و روشنایی را بخوانید . ) دوربین مداربسته تحت شبکه


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک