ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته انالوگ چیست؟

دوربین مداربسته انالوگ چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
13:30
4: تعداد بازدید

دوربین مداربسته آنالوگ ( Analog CCTV ) یک تجهیز الکترونیکی است که برای دریافت تصاویر و تبدیل آنان به سیگنال های الکترونیکی از آن فایده می شود . این کار در دوربین های مداربسته به وسیله حسگر الکترونیکی دوربین یا این که Imaging Sensor صورت می گیرد . این حسگر می‌تواند یکی از گونه های CCD یا CMOS باشد .

در دوربین های مداربسته آنالوگ خروجی دریافت شده به وسیله حسگر به یک تقویت کننده نبی شده و به طور بدون واسطه به خروجی ارسال می گردد . به همین علت این دوربین ها از سادگی متعددی برخوردارند و مضاعف اندک هزینه میباشند .
سیگنال های ارسال شده توسط دوربین برای ساده سازی مطابق یک کدام از استانداردهای تلویزیونی رایج PAL یا NTSD به دستگاه ضبط کننده ارسال می گردد . از این طرز شما میتوانید دوربین انالوگ را به صورت بدون واسطه به تلویزیون خود وصل کرده و تصاویر آن را ببنید .
دوربین های مداربسته آنالوگ نسل قدیمی خیس از سیستم های مداربسته را تشکیل ارائه می کنند که امروزه رفته رفته در حالا از مقام خارج شدن می‌باشند . این دوربین ها در مقایسه با دوربین های شبکه یا این که دیجیتال از عیب های بزرگی برخوردارند که یکی بزرگترین آنان محدود بودن کیفیت تصویر این دوربین هاست .
رزولوشن تصویر
رزولوشن تصویر وسیع ترین المان کیفیت تصویر دوربین هاست . در دوربین های انالوگ این المان را با تیوی لاین نمایش میدهند . طبیعتا هر قدر تیوی لاین دوربین فراتر باشد کیفیت تصویر ان نیز بالاتر است . بزرگترین انواع دوربین های مداربسته انالوگ محدودیت شدید کیفیت تصویر انهاست . دوربین مدار بسته بیسیم حافظه دار


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک