ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته باکس چیست؟

دوربین مداربسته باکس چیست؟

سه شنبه 23 خرداد 1396
13:27
5: تعداد بازدید

اصطلاح جعبه ( Box ) به معنای باکس است . دوربین های باکس دوربین هایی با بدنه معمولا مستطیلی صورت و پلاستیکی هستند .
کاربرد دوربین های باکس
با اعتنا به قابلیت و امکان لنز فرنگی برای دوربین های جعبه و کیفیت تصویر مناسبتره انها این دوربین ها معمولا در کابردهای تخصصی تر از دوربین مداربسته مورد استعمال قرار میگیرند . اما عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمانهایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد .
روئت کرد در شب دوربین های جعبه
دوربین های باکس به طور همگانی فاقد روئت کرد در شب IR می باشند . ولی این دوربین های تصویر خیلی مناسبتری از دور و اطراف در فروغ قلیل به شما خواهند بخشید که منفعت از آنان را در محیطهای معدود نور و روشنایی زیاد مناسب می نماید .
زاویه روءیت کرد دوربین های باکس
دوربین های باکس میتوانند مهز به لنزهای متفاوتی باشند و این اصلی ترین مزیت انهاست . به ویژه هنگامی که شما به لنزی غیر متعارف نیاز دارید استفاده از دوربین های باکس به شدت سفارش می شود .
با دقت به دوران والا لنزها و قابلیت و امکان انتخاب لنز این دوربین ها از در بین گونه های لنزها این دوربین ها بیشترین انعطاف پذیری را از نگاه زاویه روئت کرد خواهند داشت . به صورت کلی در شکل نیاز به داشتن دوربینی با زاویه روءیت کرد کمتر از 25 جايگاه به کار گیری از دوربین های جعبه شایسته ترین آیتم خواهد بود .

لنز دوربین مداربسته جعبه
( برای داده ها بیش تر به نوشته‌ی علمی لنز دوربین مداربسته مراجعه نمایید . )
همان طور که گفته شد دوربین های باکس از لنز های فرنگی به کار گیری می کنند . تعیین این لنز ها می بایست با توجه به خصوصیت های متفاوتی صورت بپذیرد اما دو خصوصیت از آن ها اهمیت بیشتری دارند :

دسته مبنا لنز : پایه لنز دوربین های باکس معمولا یکی دو نوع C و CS است . در طول تعیین لنز حتما به مدل مبنا لنز دوربین اعتنا فرمائید .
میزان رزولوشن قابل پشتیبانی : معیار روزولشن قابل پشتیبانی لنزها با اعتنا به اعوجاج سطح آنها معلوم می‌شود . برای دوربین های مگا پیکسل معمولا از لنزهای مگا پیکسل مناسب این دروبین ها به کار گیری میشود که از نظر کیفیت و قیمت با لنزهای دوربین های آنالوگ مختلف می‌باشند .
مدار بسته دوربین


برچسب ها: دوربین مداربسته ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته پاناسونیک است. | طراح قالب: آوازک